North Korea

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur North Korea

Kuzey Kore satılık emlak
Kuzey Kore bir Doğu Asya devletidir.
Kuzey ile Çin, Rusya ile sınırlanırken, güneyde 38. paraleldeki Kore askerden arındırılmış bölgesi onu Güney Kore'den ayırıyor.
Ülkedeki emlak piyasasını bilmek ve Kuzey Kore'de satılık mülk satın almak istiyorsanız, son yıllarda şehir ve kırsal arasındaki boşluğun arttığını bilmek önemlidir. On yıldır Kuzey Kore'yi etkileyen ekonomik büyüme, kent merkezlerinin çılgınca gelişmesini destekliyor.
Ülkenin hızlandırılmış kalkınmasına rağmen, ABD emperyalist politikası tarafından düşürüldükleri tecrit, refahın düzgün ve hızlı bir şekilde dağıtılmasına izin vermiyor. Her ne kadar bu teori bazen ülkedeki diğer iç sorunları gizlemek için bir bahane.
Kim Jong Il, donju adı verilen yeni bir sosyal sınıfın, yani para efendilerinin gelişimini destekledi. Ülkenin orta sınıfını temsil ederler ve birçok Kuzey Kore şehrinde bulunurlar.
Son iki yılda, Kuzey Kore şehirleri inşaat faaliyetlerinin hem nicelik hem de her şeyden önce kalitede çoğaldığını gördü.
Kuzey Kore'de satılık mülk satın almak isteyenler için sorun, özel mülkün mevcut olmaması ve sadece tesislerin satın alabilmesidir. Pyongyang'ın Chung-guyok bölgesindeki bir dairenin fiyatları yaklaşık 150.000 € 'dur, ancak maliyetler taleplere ve konaklama yerinin bulunduğu yere bağlı olarak değişir. Diğer şehirlerde fiyatlar% 20 ile% 40 arasında daha düşük. Pyongyang ve Sinuiju, Kuzey Kore'de en iyi emlak piyasası ve geniş bir mülk teklifi sunan şehirlerden ikisi.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB